بلبرینگ FAG

بلبرینگ FAG

فروش بلبرینگ FAG و رولبرینگ FAG

بلبرینگ FAG
بلبرینگ FAG

تماس با ما
آدرس : خیابان سعدی جنوبی خیابان امیر کبیر کوچه ناظم الاطبا ء شمالی پاساژ تهران پلاک ۱۲۴
تلفن :ده خط پاسخگوئی سانترال:۰۲۱۳۶۶۱۳۲۹۶
فکس :۰۲۱۳۳۹۵۹۵۳۵
همراه :۰۹۱۲۳۴۳۵۰۰۷

همراه :۰۹۱۲۹۲۲۸۹۱۹

 

مهرگان بلبرینگ یکی از بزرگترین تامین کننده انواع ببلبرینگ FAG و رولبرینگ اف ا گ (فاگ) است و این بیرینگ ها را در انواع زیر ارائه می دهد:

 

انواع بلبرینگ FAG

  • بلبرینگ FAG شیار عمیق
  • بلبرینگ FAG تماس زاویه ای
  • بلبرینگ FAG خود تنظیم
  • بلبرینگ FAG کف گرد
  • بلبرینگ FAG ایگرگ

 

انواع رولبرینگ FAG

  • رولبرینگ FAG استوانه ای
  • رولبرینگ FAG مخروطی
  • رولبرینگ FAG سوزنی
  • رولبرینگ FAG بشکه ای

این برند در سال ۱۸۸۳ در کشور آلمان تاسیس شد موسس این برند فردریک فیشر آلمانی می باشد که برای نخستین بار به وسیله طراحی ماشین سنگ زنی به تولید ساچمه های کروی استیل پرداخته است

رولبرینگ و بلبرینگ  اف آ گ

شاید یکی از برند های بلبرینگ که مشتریان بدون نیاز به جستجو و نحقیق در مورد کیفیت آن و در اصطلاح با چشمان بسته به خرید و استفاده از آن مبادرت می نمایند بلبرینگ FAG است. شهرت جهانی بلبرینگ FAG که به حق جزو معتبرترین و با کیفیت ترین انواع بلبرینگ اف آ گ در دنیا نیز می باشد بسیار گسترده بوده و در وصف کیفی بلبرینگ FAG همین اندازه کافیت که این برند نه تنها دارای کلیه استاندارد های اتحادیه اروپا بلکه در چند پله بالاتر دارای استاندارد صنایه کشور آلمان بعنوان کشور پیشرو در صنایع در تمام دنیا و حتی در درجه ای بالاتر بلبرینگ اف آ گ FAG محصول معتبر ترین برند آلمانی تولید کننده بلبرینگ یعنی شرکت شوفلر آلمان می باشد. توصیفات ارائه شده در مورد بلبرینگ FAG نه نوعی بزرگ نمایی بلکه حقیقتی در وصف کیفی محصولی است که اعتبار اصلی خود را از کیفیت و طول عمر محصولات خود کسب نموده است. بسیاری از تولید کنندگان ماشین آلات سنگین مانند ماشین آلات معدنی و راهسازی، انواع بولدوزر ها و بیل های مکانیکی که بارگذاری بسیار صعب و سنگینی بر روی قطعات آنها به سبب بار وزنی بالای ماشین و نیرو های زاید الوصف وارده بر آنها و بر قطعات آنها مخصوصا در قسمت زیربندی مانند اتصالات چرخ وارد می شود از بلبرینگ FAG و یا برند هم ردیف آن که محصول دیگری از همین شرکت شوفلر است با نام بلبرینگ INA استفاده می کنند.

تنوع محصولات شرکت رولبرینگ و بلبرینگ اف آ گ

<yoastmark class=

بلبرینگ FAG در رینج های گسترده ای برای انواع مختلف صنایع تولید می شود. ابعاد و استاندارد های تولید بلبرینگ FAG با در نظر گرفتن شرایط کاری هر صنعت بصورت جز به جز و دسته بندی کاربری در کلاس های مختلف و ابعاد و استاندارد های مختلف از ویژگی های دیگر بلبرینگ اف آ گ FAG می باشد که هر محصول را مطابق با شرایط کاربری ویژه خود تولید کرده و از نظر ابعاد حتی به تولید انواع رولبرینگ و بلبرینگ با قطری بالغ بر ۴ متر قابل استفاده در برخی توربین ها و کاربری ها در موتور های کشتی های تجاری می پردازد. بلبرینگ و رولبرینگ FAG در انواع نختلف شامل بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ کف گرد، بلبرینگ تماس زاویه ای FAG ، بلبرینگ خود تنظیم و حتی چند نمونه بلبرینگ که بصورت اختصاصی و نو آوری شده برای بلبرینگ و رولبرینگ FAG می باشد تولید شده اند. بلبرینگ FAG در داخل جعبه های قرمز و مشکی عرضه می شود.

بلبرینگ FAG اف آ گ شیار عمیق

بلبرینگ FAG اف آ گ که اغلب دارای ساچمه هایی درشت با قطر زیاد و تعداد کم در ساختار بلبرینگ می باشد در زمره بلبرینگ های شعاعی قرار دارد بدین معنا که بلبرینگ FAG اف آ گ شیار عمیق به تعلیق بار های شعاعی Radial load می پردازد. پر کاربرد ترین نوع برینگ و یاتاقان در میان انواع بلبرینگ و رولبرینگ ها با برند FAG همین بلبرینگ شیار عمیق اف آ گ FAG می باشد که برای داشتن مقاومت سایش مناسب در برابر سایش سطحی از آلیاژ های مستحکم فولادی در تولید بلبرینگ FAG اف آ گ که محصول کشور آلمان است استفاده شده است. نوع روانکاری در ساختار این بلبرینگ متناسب با سایز و کاربری انتخاب شده و در برخی از موارد طراحی بلبرینگ اف آ گ FAG شیار عمیق از شیلدهایی نیز در بیرون برای جلوگیری از ورود غبار و گرد استفاده شده است.

بلبرینگ FAG اف آ گ تماس زاویه ای

<yoastmark class=

بلبرینگ FAG اف آ گ از نوع تماس زاویه ای نیز نوعی دیگر از بلبرینگ های شعاعی می باشند که البته به تعلیق بار هایی ترکیبی مبادرت دارند. در ساختار بلبرینگ تماس زاویه ای FAG اف آ گ از تعداد بالایی ساچمه های ریز که بخش وسیعی از سط آنها نیز در داخل قفسه فرو رفته استفاده شده است. قفسه های بلبرینگ تماس زاویه ای FAG اف آ گ اغلب دارای طراحی زاویه دار و مورب بوده و گاهی نیز از جنس برنزی انتخاب می شوند. استفاده عمده بلبرینگ تماس زاویه ای FAG اف آ گ بر روی شافت هایی است که به سبب سرعت دورانی بالا علاوه بر بار شعاعی بار محوری را نیز در یک جهت ایجاد می کنند. رول استحکام عرضه کننده انواع بلبرینگ های FAG اف آ گ در سایز های مختلف در ایران می باشد.