بلبرینگ FAG

خرید و فروش بلبرینگ skf تولید شده توسط شرکت SKF دارای تنوع بسیار زیادی بوده و هر مدل دارای ابعاد و مشخصه ویژه و خاصی می باشد.

بلبرینگ SKF
بلبرینگ SKF

بلبرینگ اس کا اف SKF

برند SKF یکی از تولید کنندگان مطرح انواع بلبرینگ در دنیا میباشد.
بلبرینگ اس کا اف SKF یک گروه صنعتی بین المللی میباشد و به عنوان پیشگام در تولید بلبرینگ دریکصدو سی کشوردنیا داری فعالیت و فروش وخدمات بلبرینگ skf است .شرکت درسال ۱۹۰۷ توسط شخصی به نام اسون وینگ کوئیستو بدنبال اختراع و تولید بلبرینگ های خود تنظیم تاسیس و شروع به تولید بلبرینگ skf شد .
شرکت SKF تولید و عرضه کننده بلبرینگ و رولبرینگ و برینگ های ساده است. .قطرکوچکترین محصولات SKF اس کا اف تنها چند میلیمتر و بزرگترین آنها چند متر می باشد .علاوه بر این محصولات شرکت SKF تولید کننده انواع برینگ و آب بندهایی میباشد که از داخل شدن انواع آلودگی و نشت روانساز جلوگیری می نمایند .
لازم به ذکر است شرکتهای CR و RFT S.P.A که ازشرکتها زیرمجموعه SKF میباشند از بزرگترین تولید کنندگان انواع آب بند به حساب میایند.
ابتکار صنعت به عنوان تامین کننده انواع محصولات و بلبرینگ SKF و برینگ SKF ورولبرینگ اس کا اف SKF در ایران فعالی دارد.

معرفی بلبرینگ اس کا اف SKF

شرکت SKF با بیش از ۱۱۲ سال سابقه مستمر در تولید انواع بلبرینگ های صنعتی و با دارا بودن نمایندگی پخش و مشتریان بسیار در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا و با دارا بودن نیروهای متخصص بالغ بر ۴۴۰۰ کارمند از بزرگترین تولید کنندگان بلبرینگ در دنیا محسوب میشود. بلبرینگ SKF دارای ۹۴ کارخانه و کارگاه تولیدی در بیش از ۲۴ کشور دنیا می باشد و ۱۵ مرکز فنی خدمات و مشاوره برای بهبود کیفیت و عملکرد کاری بلبرینگ و رولبرینگ SKF در خدمت مشتریان خود می باشد. هدف اصلی گروه کارخانجات تولیدی بلبرینگ SKF کمک به مشتریان جهت داشتن ماشینهایی با سرعت بالا، روان، نیاز به حداقل هزینه حفظ و نگهداری با راندمان کاری بالا می باشد.

بلبرینگ SKF جهت تعامل مستقیم و برطرف کردن ایرادات اختمالی در جهت بهبودکیفیت محصولات خود با بیش از ۴۰ صنعت مختلف مصرف کننده این محصولات در تعامل مستقیم و مستمر قرار داشته و با همکاری و بهره گیری از دانش و تجربیات تکنسین ها و نیروها و فارق التحصیل های دانشگاهی در امر بهبود کیفیت فنی بلبرینگ اس کا اف skf گام برداشته است.

بلبرینگ خود تنظیم SKF برای صنایع ریسندگی

بلبرینگ SKF

بلبرینگ خود تنظیم SKF برای صنایع بافندگی و ریسندگی قابلیت تنظیم خودکار تا زاویه حداکثر ۳ درجه انحراف محور را دارد. استفاده از این نوع بلبرینگ به سبب احتمال نزدیک به صفر خارج شدن از مرکزیت در زمان استارت زدن ماشین و بارگذاری های سبک بسیار امن و مطمئن می باشد. حداقل اصطکاک ایجاد شده در بلبرینگ خود تنظیم SKF موجب کاهش حرارت در بارگذاری دینامیک شده و امکان افزایش سرعت ماشین در سیکل های کاری طولانی مدت را فراهم می کند. یکی از سری های تولیدی بلبرینگ خود تنظیم SKF سری سیل یا بسته می باشد که در برابر ورود گرد و غبار که عامل اصلی از کار افتادن و کاهش عمر بلبرینگ هستند را به داخل شیار ها جلوگیری به عمل می آورد. سری E از این نوع بلبرینگ خود تنظیم با بهینه سازی طراحی اجزای داخلی پتانسیل افزایش بار دینامیک تا میزان حداکثری را فراهم می آورد.

بلبرینگ سوزنی SKF

بلبرینگ سوزنی SKF که در واقع نوعی رولبرینگ است در داخل ساختمان خود از استوانه هایی با نسبت بسیار پایین قطر به طول استفاده میکند. طراحی بهینه هلدر و نگهدارنده ساچمه های سوزنی و خود ساچمه ها مانع از تمرکز تنش در نقاط خاص شده و سبب افزایش طول عمر این قطعه شده است. بلبرینگ سوزنی SKF در طرح های بسیار متنوع و سایزهای مختلف برای هماهنگی با شرایط کاری مختلف و قابلیت نصب بر روی ماشین آلات صنعتی متعدد می باشد. در برخی طراحی های بلبرینگ سوزنی SKF خود بدنه داخلی ماشین به عنوان رینگ و یاتاقان خارجی برای آن عمل می کند و در برخی طراحی ها بلبرینگ دارای رینگ خارجی می باشد. دو سری پر کاربرد از بلبرینگ سوزنی SKF سری های IR , LR هستند که هر دو به دو شکل با حفره های جریان روغن و بدون حفره جریان روغن تولید شده اند.

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف که هم بصورت تک ردیف و هم بصورت دو ردیف تولید میشود تنها برای تعلیق بار محوری طراحی شده و به هیچ وجه نمی بایست در معرض بار شعاعی قرار گیرد. بلبرینگ SKF ار نوع کف گرد کاملا قابل تفکیک بوده که برای نصب و حفظ و نگهداری بسیار مناسب می باشد. طراحی منحنی هوزینگ این سری از بلبرینگ ها بگونه ای است که تغییر موقعیت های ابتدایی را کنترل می نماید. بلبرینگ SKF از نوع کف گرد برای کاربری های ویژه نیز در دو مدل بلبرینگ با روغن جامد و بلبرینگ با آبکاری ضد سایشی تولید شده است. واشر شافت ها دارای عمق و قطر مناسبی برای انطباق ساچمه ها بوده که البته نسبت به قطر واشر هوزینگ کمتر می باشد. بلبرینگ کف گرد SKF در کدهای بسیار متنوعی برای انواع ماشین آلات با شمخصات مکانیکی مختلف تولید شده است.

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF بگونه ای طراحی شده است که زاویه قرارگیری رینگ های داخلی و خارجی متناسب با راستای بردار نیروی وارد قابل تنظیم باشد. بدین معنا که بلبرینگ تماس زاویه ای SKF اس کا اف از نوع شعاعی بوده اما قابلیت تعلیق بارهای ترکیبی شعاعی و محوری را با نیروی قالب شعاعی دارد. هر چه زاویه تماس در این بلبرینگ ها بالاتر می رود قابلیت تعلیق بار محوری نیز افزایش می یابد. بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF بصورت تک ردیق، دو ردیف و ۴ نقطعه طراحی میشود.

بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف

بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف که در سایزها و ابعاد استاندارد مختلف و با کد و شماره فنی متعددی معرفی شده است در یاسز های مختلفی تولید شده است. بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف از سایز های مینیاتوری مورد استفاده صنایع کوچک و حساس در ابعاد ماشین آلات پزشکی و حتی ساعت تولید شده تا سایز های عظیم الجثه صنایع سنگین معدنی. بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف شماره فنی ۶۰۰۸ که با قطر داخلی ۴۰ میلیمتر و از جنس فولادی تولید شده استبصورت تک ردیف و با رده دقت p5 (ABEC5) تولید و عرضه شده است. این بلبرینگ اس کا اف که دارای قطر خارجی ۶۸ میلیمتر می باشد دارای سیل در ۴ مدل مختلف open ZZ RS TT می باشد و میزان اصطکاک بسیار کمی تولید کرده و برای کار در دماهای بالا نیز مناسب می باشد.

رولبرینگ مخروطی SKF

رولبرینگ SKF به صورت تک ردیفه و البته دو ردیفه با بکار گیری ساچمه های بشکه ای تولید شده است که رولبرینگ تک ردیف برای تعلیق بارهای شعاعی در هر راستا و تنها تعلیق بار محوری در یک راستا طراحی و تولید شده است. زاویه قرار گیری ساچمه ها بر روی ریسینگ بین ۱۰ الی ۳۰ درجه تغییر کرده و حداکثر میزان استحکام را فراهم می کند. رولبرینگ مخروطی SKF اغلب از روغنکاری نوع گریس استفاده کرده و در سایز های مختلف تولید شده و حداقل میزان اصطکاک را دارد. طراحی دقیق و میکرونی اجزای این سری از رولبرینگ های مخروطی بگونه ای است که حداقل میزان تلورانس و به دنبال آن حداقل صدا و لرزش را بوجود می آورد.

رولبرینگ سوزنی SKF

رولبرینگ سوزنی SKF در سایز های مختلف و با طرح های بسیار متنوعی برای انواع ماشین آلات صنعتی طراحی شده اند. طراحی دقیق رولبرینگ سوزنی SKF بگونه ای است که از تمرکز تنش در نقاط مختلف ساچمه و رینگ جلوگیری بعمل آمده و حداکثر طول عمر را تضمین می نماید. رولبرینگ و بلبرینگ SKF در هر نوعی با استاندارد های بسیار دقیق و در چند طرح اصلی برای داشتن حداکثر کاربری در اتصالات شافت طراحی می شوند. رولبرینگ سوزنی SKF بصورت اتصال با کیج، رولبرینگ سوزنی با رینگ ماشینی، رولبرینگ سوزنی جهت پذیر، رولبرینگ سوزنی مفصل و ترکیبی تولید میشود.

رولبرینگ بشکه ای اس کا اف SKF

رولبرینگ بشکه ای SKF آغلب بصورت ۲ ردیفه تولید میشود و دارای ۱ رینگ خارجی منحنی مشترک و ۲ رینگ داخلی زاویه دار با محور مرودی رولبرینگ بشکه ای می باشد. رولبرینگ بشکه ای اس کا اف مانند بلبرینگ خود تنظیم قابلیت تنظیم زاویه اتصال را دارد. بطور کلی رولبرینگ بشکه ای قابلیت بسیار بالایی در تعلیق بار داشته و در هر دو راستای شعاعی و محوری نیز عملکرد مناسبی دارند. بلبرینگ SKF امسال ۱۰۰ مین سالگرد تولید تو توسعه رولبرینگ بشکه ای که جزو مدرن ترین طرح های رولبرینگ های صنعتی می باشد را جشن گرفت. رولبرینگ بشکه ای SKF اس کا اف بگونه ای طراحی شده است تا حداقل میزان اصطکاک و حرارت تولیدی را داشته باشد.

بلبرینگ SKF خود تنظیم اس کا اف

بلبرینگ SKF خود تنظیم اس کا اف دارای دو ردیق ساچمه، یک ریس منحنی بر روی رینگ خارجی و دو ریس شیار دار پیوسته بر روی رینگ داخلی می باشد. این بلبرینگ های خود تنظیم بصورت باز و سیل (بسته) موجود می باشند. بلبرینگ SKF خود تنظیم اس کا اف دارای حساسیت محدودی به تغییر زاویه اتصال شافت و هوزینگ در زوایای کم داشته و قابلیت پذیرش تغییرات ناگهانی در زاویه در سرعت های زاویه ای بالا را دارد. بلبرینگ SKF خود تنظیم اس کا اف با قطر داخلی ۵ الی ۲۴۰ میلیمتر و قطر خارجی ۱۹ الی ۳۲۰ میلیمتر تولید شده و ضخامت آن در کمترین میزان ۶ و در بالاترین میزان به ۷۳ میلیمتر میرسد. بلبرینگ SKF خود تنظیم اس کا اف بسیار بی صدا کار کرده و قابلیت های مکانیکی خود را تا دمای ۱۲۰ درجه سانتی گراد حفظ می کند.