نصب دوربین مداربسته ورامین

نصب دوربین مداربسته ورامین

5BJ3jfs6EpEM8RM2تعمیر دوربین مداربسته ورامین،نصب و فروش دوربین مداربسته ورامین،تعمیر دوربین مداربسته در ورامین،نصب و فروش دوربین مداربسته در ورامین،تعمیر دوربین مداربسته محدوده ورامین،نصب و فروش دوربین مداربسته محدوده ورامین،تعمیر دوربین مداربسته منطقه ورامین،نصب و فروش دوربین مداربسته منطقه ورامین،تعمیر دوربین مداربسته،نصب و فروش دوربین مداربسته،تعمیر دوربین شرکت،تعمیر دوربین ادارات،تعمیر دوربین شرکت در ورامین،تعمیر دوربین ادارات در ورامین

را راه اندازی نموده ایم.تا شما سروران بتوانید با خیالی آسوده اقلام خود را با بهترین قیمت، کیفیت و تنوع بالا را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید. با شما هستیم تا در بازده ای بلند مدت همچون گذشته به شما عزیزان خدمات عالی ارائه بدیم . . .

دفتر : ورامین ، میدان راه آهن ، پاساژ حداد ، طبقه اول پلاک ۵۰

کارگاه : ورامین میدان ولی عصر ( جاده کمربندی ) پشت ساختمان طلوع ایثار

تعمیر دوربین مداربسته و نصب دوربین مداربسته و فروش دوربین مداربسته،دوربین مداربسته وسیله ای است که توسط آن می توانید نسبت به ضبط تصاویر در جهت اهداف نظارتی و شخصی اقدام نمایید.در واقع به غیر از دستگاه مرکزی ضبط یا نمایش،هیچ دستگاه و یا فرد دیگری توانایی مشاهده و یا ضبط تصاویر را نخواهد داشت و به همین دلیل یک مداربسته بین دوربین و نمایشگر تشکیل می شود.تفاوت این سیستم با سیستم انتقال تصاویر تلویزیونی در بسته بودن مدار است،در صورتی که تصاویر تلویزیونی برای تمام گیرنده های استاندارد قابل دریافت هستند..

خدمات دوربین مداربسته ما چیست ؟

 1. فروش دوربین مداربسته در انواع برندها

 2. دوربین مداربسته

 3. دوربین مداربسته کوچک

 4. قیمت دوربین مداربسته ارزان

 5. دوربین مداربسته مخفی

 6. نصب دوربین مداربسته

 7. کوچکترین دوربین مداربسته

 8. قیمت دوربین مداربسته مخفی برای منزل

 9. قیمت دوربین مداربسته ahd

دوربین های مداربسته نسبت به ویژگی ها و کاربرد ها به چند دسته های گوناگونی تقسیم می شوند ؟

دوربین مداربسته آنالوگ معمولی :

این دوربین ها اولین نسل دوربین های مداربسته و همچنین رایج ترین آن ها به حساب می آیند.دوربین های آنالوگ با توجه به قیمت کم،سیستم کوچک و نصب آسان یکی از انتخاب های کاربران خانگی و حتی کسب و کار های کوچک به شمار می روند.

سیستم دوربین های مداربسته آنالوگ از یک یا چندین دوربین آنالوگ،یک دستگاه DVR (ضبط دیجیتال تصاویر )و کابل کواکسیال جهت اتصال دوربین ها به DVR تشکیل شده است.تصاویر ضبط شده در دوربین مداربسته به صورت آنالوگ به دستگاه DVR ارسال شده و در آنجا پس از پردازش،به فرمت دیجیتال تبدیل می شود.دوربین های آنالوگ حداکثر تا رزولوشن ۵۸۲*۹۶۰ قادر به ضبط تصویر هستند به همین جهت در مقایسه با دیگر دوربین های مداربسته از کیفیت پایین تری برخوردارند.
دوربین مداربسته آنالوگ HD :

بزرگترین تفاوت این دوربین ها،رزولوشن و وضوح بالاتر تصاویر ضبط شده است به طوری که شما به راحتی در این تصاویر می توانید چهره افراد را تشخیص دهید و حتی از تصاویر به عنوان مدرک جرم نیز استفاده کنید.دوربین های آنالوگ HD به ۴ نوع HD-CVI،AHD،HD-SDI و HD-TVI تقسیم می شوند که همه آن ها قابلیت پشتیبانی از تصویربرداری با رزولوشن ۱۰۸۰*۱۹۲۰ را دارند.با توجه به اختلاف قیمت کم و کیفیت بالای دوربین های مداربسته آنالوگ HD در مقایسه با دوربین های معمولی،این دوربین ها گزینه ی مناسبی برای کاربران خانگی و تجاری به حساب می آید.فروش دوربین مداربسته

دوربین مداربسته تحت شبکه :

این دوربین ها با نام های دیگری از جمله دوربین IP یا دوربین اینترنتی نیز شناخته می شوند.ساختار سیستمی این دوربین ها به گونه ای است که شما می توانید با تنظیم آدرس IP بر روی آن ها،از طریق شبکه یا اینترنت به صورت آنلاین تصاویر ارسال شده از دوربین های مداربسته را دریافت و مشاهده نمایید.

در ساختار سیستمی دوربین مداربسته تحت شبکه،تجهیزات پسیو شبکه بیشتری به نسبت دوربین های آنالوگ احتیاج است،برای راه اندازی این دوربین ها نیاز به سوئیچ شبکه برای برقراری ارتباط بین دوربین ها و سیستم های اتصالی است هم چنین در صورتی که قصد داشته باشید به صورت آنلاین و از طریق اینترنت محل کار و زندگی خود را مشاهده کنید همانند دوربین های آنالوگ نیاز به یک مودم روتر دارید.دیگر تغییر دوربین های تحت شبکه،حذف دستگاه DVR و جایگزینی آن با NVR است که نمونه پیشرفته تر DVR محسوب می شود و امکانات بیشتری با خود به همراه دارد.

یک دوربین تحت شبکه به طور کلی از لنز،سنسور تصویر،پردازشگر تصویر،چیپ فشرده سازی و چیپ شبکه تشکیل شده است.زمانی که نور از سنسور عبور می کند به سیگنال دیجیتال تبدیل شده و توسط پردازشگر تصویر پردازش می شود.سپس این دیتا فشرده سازی شده و روی شبکه ارسال می شود.
انواع دوربین مداربسته براساس ظاهر و عملکرد
دوربین مداربسته ثابت (Fixed )و متحرک (PTZ ):

همانطور که از نام دوربین های ثابت مشخص است،این دوربین ها در نقطه ای مشخص قرار گرفته و یک زاویه دید ثابت در اختیار کاربر قرار می دهد.دوربین های مداربسته ثابت برای نظارت هر روزه بر روی یک مکان ثابت مناسب هستند.اگرچه این دوربین ها ثابت هستند اما می توان در برخی مدل ها (دوربین های جعبه ای )برای تعویض لنز اقدام کرد و زاویه پوشش دوربین را تغییر داد.

دوربین مداربسته متحرک یا PTZ دوربین هایی هستند که می توانید آن ها را در محورهای افقی و عمودی به صورت دستی یا اتوماتیک به حرکت درآورده یا روی تصویر زوم کنید.این موارد باعث می شود بتوان نظارت بیشتری روی مناطق مورد نظر داشت.
دوربین مداربسته دام (DOME )،اسپید دام (SPEED DOME )،جعبه ای (BOX )،بولت (BULLET ):

دوربین های مداربسته به ۴ صورت دام،اسپید دام،جعبه ای و بولت موجود است.مزیت استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه دام پوشش گسترده تر محیط است درحالی که در دوربین مداربسته باکس شما قادر به پوشش تمام زوایا نیستید و همین مورد سبب می شود از این نقاط کور در جهت اهداف خراب کارانه استفاده شود.برای جبران مشکل زاویه دوربین های باکس،امکان تعویض لنز و تغییر زاویه دید را برای کاربران فراهم کرده اند.

دوربین های مداربسته بولت دوربین هایی استوانه ای هستند که دارای تنوع زیاد و ویژگی های گسترده هستند.مزیت این دوربین ها در مقایسه با دوربین های دام در این است که دوربین بولت از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است و در مناطق مختلفی از جمله روی سقف و دیوار قابل نصب است درحالی که دوربین دام با هدف پوشش فضاهای وسیع طراحی و تولید شده است.البته ذکر این نکته نیز ضروری است که امروزه دوربین های تولید شده ترکیبی از موارد مختلف هستند و بهتر از قبل می توانند تمامی نیازهای کاربران را پوشش دهند.

آخرین دوربین هم دوربین اسپید دام است،همان طور که از نام این دوربین مشخص است این دوربین همان دوربین مداربسته دام است با این تفاوت که قابلیت PTZ یا متحرک بودن را دارا می باشد.دوربین مداربسته اسپیددام با توجه به ویژگی جابجایی در محورهای افقی و عمودی و ترکیب این ویژگی با زاویه ی عریض دوربین های دام،فضای بسیار وسیعی را می تواند پوشش دهد.
دوربین مداربسته بی سیم (وایرلس )و سیمی :

دوربین مداربسته سیمی برای اتصال به دستگاه نیازمند وجود یک بستر فیزیکی یا همان کابل است که بسته به نوع دوربین می تواند کابل کواکسیال یا کالب شبکه باشد.این نوع دوربین ها با توجه به برخورداری از حداکثر پهنای باند و سرعت،ارتباطی با حداکثر پایداری و بدون وقفه ارائه می دهند.دوربین های مداربسته سیمی در مقایسه با دوربین های بی سیم امن تر هستند چرا که امکان هک شدن و شنود اطلاعات در میانه راه وجود ندارد.

دوربین مداربسته بی سیم می تواند بدون وجود کابل و بستر فیزیکی،تصاویر را با استفاده از امواج وایرلس انتقال دهد.یکی از بزرگترین مزیت های این نوع دوربین،جابجایی آسان آن ها است که باعث شده در مقابل دوربین های سیمی که برای جابجایی نیاز به تغییراتی در طول کابل دارند،برگ برنده را داشته باشد.

از معایب دوربین های بی سیم همان طور که در بالا اشاره شد می توان به ناپایداری ارتباط این دوربین ها اشاره کرد به طور مثال اگر در میانه ی راه دیواری بتنی قرار داشته باشد ممکن است اختلالاتی در ارتباط شما بوجود بیاید.مشکل دیگه ی دوربین های مداربسته بی سیم برد پایین ارسال اطلاعات این دوربین ها در مقایسه با دوربین های سیمی است که می توانند مسافت بسیار زیادی را با استفاده از کابل های شبکه پوشش دهند.
دوربین مداربسته دید در شب (IR )و روز :

دوربین مداربسته روز شامل دوربین هایی می شود که امکان ضبط تصویر در تاریکی راه به همراه ندارند،به همین دلیل هم قیمت ارزان و فروش محدودتری نسبت به دوربین های دید در شب دارند.

دوربین های مداربسته دید در شب یا همان دوربین IR به شما این امکان را می دهند تا بتوانید در تاریکی و با کیفیت مطلوب به ضبط تصویر بپردازید.با توجه به ویژگی های گسترده و تکنولوژی هایی که در این دوربین ها در حال استفاده است،هر روزه شاهد افزایش کیفیت تصاویر ضبط شده در محیط های تاریک هستیم.در تصویر زیر نمایی از یک فروشگاه که توسط یک دوربین مداربسته دید در شب ضبط شده است را مشاهده می کنید.

کاربردهای دوربین مداربسته چیست؟

کاربرد اصلی و عمده دوربین های مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل

 1. کاربردهای پلیسی
 2. نظامی
 3. فضایی
 4. صنعتی
 5. کنترل ترافیک
 6. ارتباطات ویدیویی
 7. تصویر برداری نامحسوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *